Tuvalet, Mutfak, Banyo ve lavabo
giderleri kırmadan açılır

7 /24 iletişim numarası
0 532 640 67 84

HİZMETLERİMİZ

Kanal açma servisi kameralı olarak tıkanmış kanalizasyon borularında kırmadan zahmetsiz olarak tıkanıklık açıyoruz

Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı lavabo açma, tıkanmış tuvalet açma, tıkalı pimaş açma, tıkanmış boru açma Hiçbiryeri kırmadan dökmeden robotla tıkalı boru açma hizmeti, Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma, kanal açma, gider borusu tıkanıklık açma, istanbul`un her yerine servis hizmet veriyoruz. Lavabonuzun borusu tıkandı veya mutfağın gideri tıkandı artık korkmayın..

SIZDE GEÇ KALMADAN BIZE ULASIN

1

Tıkalı tuvalet – banyo – mutfak giderlerinin açılması.

 

Tıkalı boru açma işlemlerini özel cihazlarıyla birlikte talep ettiğiniz gün ve saatte belirttiğiniz yere gelen ekipler gerçekleştiriyor. Yurtdışından getirilen modern aletler, tıkalı olan boruyu görüntüleyip sorunu ortaya çıkarıyor. Teknik donanıma sahip elemanlarını sizler için gönderen firmalar, tıkalı olan borularınızı aynı gün içerisinde açıp tekrar kullanmanızı sağlıyor.

2

Tıkalı kanalisazyon hatlarının açılması ve temizliği.

 

100 mm – 2400 mm Arası Çaplarda Atık su, Yağmursuyu Borularının Temizlenmesi, Görüntülenmesi. Muhtelif Çaplarda Tıkalı Kanal Açılması. Muayene Baca Temizliği. Organize Sanayi Bölgeleri ve Fabrikaların Alt Yapı Temizliği. Atık Su ve Yağmur Suyu Kolektör Hatları Temizliği Açık Kanal Temizliği. Drenaj Hatları Temizliği.

3

Tıkalı yağmursuyu hatlarının açılması ve temizliği.

 

Yağmur Suyu Kanalizasyonu Bakımı Çatılarda, teraslarda, bazı balkonlarda bulunan atık su giderleri taşıdığı suları ayrı bir atık su taşıma hattı olan yağmur suyu kanalizasyonlarına aktarır. Yağmur Suyu Kanalları Neden Önemlidir? Yağış suyunun miktarına göre belediyeler tarafından imal edilen yağmur suyu kanalları, yağışlar sonucu oluşan suları arıtma tesislerine ulaştırır

4

Arıtma ve atıksu tesislerinin temizliği.

ARITMA TESİSİ TEMİZLİĞİ ALTYAPI TEMİZLİĞİ Evsel ve endüstriyel nitelikli atıksuların ve arıtma çamurlarının arıtma tesisilerine vidanjörler ile taşınması, vidanjörler ile her nevi atıksuyun, ve akışkanların çekimi Yurtiçindeki her noktada vidanjörlerin işyerlerine, şantiyelere 1 gün, 1 ay, 1 yıl vb. sürelerle operatör dail/hariç, yakıt dahil/hariç kiralanması Atıksu arıtma tesislerinin genel periyodik temizliği, tank temizlikleri, revizyon öncesi temizlikleri, dip çamuru temizliği, aşılama çamuru nakliyesi Atıksu, yağmursuyu alt yapı tesislerinin temizliği,

5

Beton kırma ve kesme işleri.

 

Beton kırma işlerinizde, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Kompreöser ile kırım işlemi ucuzdur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton kırım işi ile binaya şekil verme amaçlanıyorsa karot makinaları kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun olanıdır. Binanızda parçalayop harfiyetı ile birlikte ortadan kaldırmak istediğiniz durumlarda kompresör ile beton kırma uygulaması maliyet açısından en ekonomik çözümdür.

6

Vidanjör hizmetleri.

 

Vidanjör donanımlı kamyonlarla akıcı fazdaki tehlikeli ve tehlikesiz atıkların çekilme ve boşaltma işlemleri yapılmaktadır. Vidanjörler evsel nitelikli atıksuları kentsel atıksu arıtma tesisine bağlantısı olan kanallara yerel yönetimlerden alınan ruhsatlar kapsamında dökmeye yetkilidir. Endüstriyel nitelikli kimyasal atıksuların ve sıvı fazda atıkların T.C. Çevre Ve Orman Bakanlığı’ndan lisans almış vidanjörlerle bertaraf/geri dönüşüm tesislerine sevk edilmesi hizmeti sunulmaktadır.